İTALYAN LİSELERİNE YÖNELİK PROGRAMLARIMIZ

2016 – 2017 Eğitim – Öğretim Yılı çok hızlı başladı. Geçtiğimiz Mayıs ayında hem Galileo Galilei hem de Liceo Italiano İtalyan Liseleri’nde katıldığımız ‘open day’ programlarına gösterilen yoğun ilgi bunun habercisi niteliğindeydi. Bu sene Liceo Italiano 460, Galileo Galilei ise 450 gibi yüksek bir puanla kapadı.

Hazırlık Sınıfı iki lise için de büyük önem taşıyor. Sağlam bir İtalyanca temeli atan öğrenciler lise hayatlarına sorunsuz devam ediyor. İtalyan Liselerine yönelik uzmanlığımız özellikle hazırlık ve birinci sınıfları kapsıyor. İtalyanca lisan ve öğrencilerin bir hayli zorlandığı Latince konularında yardımcı oluyoruz. Aynı zamanda İtalyan Eğitim Sistemi’ni de çok yakından tanıyor; Bocconi, Naba, Domus, Marangoni, Scuola Politecnica di Design, Linguaviva gibi pek çok prestijli okulun resmi Türkiye temsilciliğini yapıyoruz. İtalya’daki devlet üniversitelerine kayıt prosedürlerini de yakından takip ediyor, öğrencilerimizle gerçekleştirmiş olduğumuz röportajlara sitemizde yer veriyoruz.

İtalyan Liselerine yönelik programlarımızı Pazartesi’den Cuma’ya 15.30-17.00 ve 17.15-18.45 saatleri arasında gerçekleştiriyoruz. Okullar açılalı daha bir ay bile olmadı, fakat seanslarımız dolmak üzere. Müfredata hakim, 2009’dan bu yana iki okulu ve öğretmenlerini iyi tanıyan, daha önce İtalyan Liseleri’nden sayısız öğrenci ile ders yapma fırsatı bulmuş bir öğretmenle çalışmak istiyorsanız Cihangir’deki ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.

Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz:
Passerella Eğitim Danışmanlık 0212 244 1190 info@passerellaedu.com


Yorum Ekleyin