ONLINE İTALYANCA DERSLERİ

Türkiye içinde ya da dışında Skype ve benzeri programlar aracılığıyla yürüttüğümüz online İtalyanca derslerimiz son dönemde çok talep görüyor. Öğrencilerimizin çalışma saatlerine ve dili öğrenme amacına uygun en optimum İtalyanca programını tasarlamaya çalışıyoruz. Dersler başlamadan önce bir seviye tespit sınavı yapıyoruz. Öğrencilerimiz İtalyancalarını geliştirmeye yönelik konuşma pratiği dersleri için de, dile sıfırdan başlamak için de online ders seçeneğinden yararlanabiliyor. Programlarımızı kişisel olarak tasarlıyoruz.

Online dersler için iyi bir internet bağlantısı, Skype vb. bir programın bilgisayarınızda kurulu olması yeterli. Öğrencilerimizle bir ön görüşme yapıp seviyeleri için uygun gerekli ders materyallerini saptıyoruz. İlgili kaynakların temininden hemen sonra öğrencimiz ödemesini gerçekleştiriyor ve tarafına bir fatura düzenliyoruz. Sonra da vakit kaybetmeden derslere başlıyoruz.

Son dönemde özellikle yurtdışından pek çok öğrenci ile bu şekilde çalışma fırsatı bulduk. Bazı öğrenciler okudukları bölümler İngilizce olduğu için hiç İtalyanca öğrenmeden İtalya’ya gitmiş olmanın pişmanlığını yaşıyor. Bu yüzden İtalya’daki hayatlarını kolaylaştırmak için temel seviyede dersler almaya başlıyorlar. Bazı öğrenciler ise staj  şanslarını artırmak için İtalyanca dil becerilerini geliştirmeye çalışıyorlar.

Online derslerimiz hakkında detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz:
Passerella Eğitim Danışmanlık 0212 244 1190 info@passerellaedu.com

 


Yorum Ekleyin