MİLANO’DA YAZ PROGRAMLARI

Güzel sanatlar akademisi NABA’nın tasarım, moda, görsel ve dijital sanat alanlarında sunduğu kurslar hem bu alanlarda tecrübesi olmayan ama ilgili lise öğrencilerine, hem liseden yeni mezun olanlara hem de bu alanlara meraklı üniversite öğrencilerine hitap ediyor. Yazın birkaç haftasını Milano’da değerlendirmek isteyen profesyoneller için de yüksek seviyede kurslar bulunuyor.

NABA’nın yaz programlarını yaratıcılık odaklı bir bölüm okumak istediğinden emin  ama okuyacağı bölüm konusunda kararsız öğrencilerimize özellikle tavsiye ediyoruz. Öğrencilerimiz yaz aylarında 2, 4 veya 6 haftalık bu kurslarla profesyoneller ve kendileri gibi yaratıcı bireylerle beraber çalışıyor, sanat galerileri geziyor, Milano’da tasarım, sanat, moda dünyasına dair önemli adresleri sektörün önemli isimleriyle beraber geziyor, pek çok gezi ve etkinliğe katılıyor. Yaratıcı çalışma ortamını, kendilerini ve yeteneklerini çok daha iyi tanıma fırsatı buluyorlar.

Herhangi bir ön hazırlık aramayan programlar Fashion Design, Fashion Marketing & Communication, Fashion Image & Styling, Interior Design, Product DesignPhotographyHand Illustration, Visual Design.

Konu ile ilgili temel bilgisi olanlara yönelik programlar Fashion Design IIFashion Trend ScoutingFashion Image & Styling IIAccessories Design, Textile Design, Visual MerchandisingInterior Design, Product DesignInterior Design for Hotels, Lighting DesignPhotography IIDigital IllustrationAdvanced Photography2D Cartoon Animation.

Herkese yönelik deneyim programları Sketching Around Milan, Cultural Tour of the Best in Fashion in MilanCultural Tour of the Best in Design in Milan, Food Design.

Yazınızı İtalya’da nasıl değerlendirebileceğinizi beraber planlamak için bizimle info@passerellaedu.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.

Passerella Eğitim Danışmanlık NABA resmi Türkiye temsilcisidir ve öğrencilerine ücretsiz danışmanlık hizmeti sunar.


Yorum Ekleyin